Agregaty prądotwórcze w Toruniu

Potrzeba posiadania niezależnego źródła prądu pojawia się w wielu sytuacjach, a rozwiązaniem zawsze są agregaty prądotwórcze. Niezależnie, czy chodzi o dostarczenie energii elektrycznej na budowie lub na działce, czy zapewnienie zasilania awaryjnego jesteśmy w stanie dobrać rozwiązanie, które będzie dopasowane do Waszych potrzeb. W przypadku imprez plenerowych najlepiej sprawdzają się agregaty przenośne o odpowiedniej mocy, podobnie na budowach i działkach. Przenośne agregaty prądotwórcze są także przydatne dla osób, które dużo podróżują kamperem, a także dla majsterkowiczów, którzy nie chcą zbytnio obciążać domowej instalacji. Z kolei wszędzie tam, gdzie jest dostępny prąd z sieci, ale konieczna jest bezwarunkowa ciągłość zasilania, stosowane są stacjonarne agregaty prądotwórcze połączone z zasilaczem typu UPS. Taki zestaw gwarantuje niezakłócone i bezpieczne działanie urządzeń w miejscach takich, jak szpitale, serwerownie czy nadajniki sieci komórkowych. Odpowiednio zaprojektowana instalacja sprawia, że w momencie wyłączenia prądu zasilanie jest podtrzymywane przez zasilacz awaryjny do momentu uruchomienia agregatu, który zapewnia energię elektryczną do czasu naprawienia usterki.

Zobacz nasze generatory prądotwórcze.

Agregaty w kujawsko-pomorskim

FHU Ewaldi od wielu lat sprzedaje i serwisuje agregaty w Toruniu, województwie kujawsko-pomorskim i nie tylko – o jakości naszych usług świadczą referencje zadowolonych klientów. Obsługujemy firmy i prywatne osoby z całej Polski. Oferujemy wysokiej klasy agregaty prądotwórcze firmy FOGO, produkowane w oparciu o najlepsze podzespoły i silniki firm takich jak Volvo czy Mitsubishi. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić bezproblemowe działanie i wysoką wydajność oferowanych przez nas agregatów. Z tego powodu cieszymy się zaufaniem firm i placówek, w których ciągłość dostawy prądu ma kluczowe znaczenie.

Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty agregatów prądotwórczych i innych urządzeń zasilających oraz akcesoriów. Posiadamy w ofercie zarówno niewielkie urządzenia do przydomowych warsztatów, jak i potężne agregaty wyprodukowane z myślą o zasilaniu całych budynków przez wiele godzin.

Kup agregator prądotwórczy w Toruniu, Szosa Lubicka 71A
Zadzwoń: +48 664 06 16 00