Pliki do pobrania

Agregat prądotwórczy – sprzedaż oraz montaż

Agregaty prądotwórcze mają za zadanie dostarczać awaryjny prąd, gdy zabraknie prądu stałego. Firma Fogo specjalizuje się w produkcji takich agregatów, są oni liderem na rynku dzięki rzetelności, ale również konkurencyjnym cenom.

Sprzedaż agregatów prądotwórczych

Firma Fogo oferuje wszelkie agregaty prądotwórcze, a zakupić je można poprzez stronę marki Ewaldi. Pomoże w tym złożenie formularza zamówienia. Można tutaj również zasięgnąć informacji o cenniku agregatów lub poznać go poprzez wykonanie telefonu do działu sprzedaży. Dzięki temu można porównać agregaty, dowiedzieć się o nich więcej i zakupić najlepszy dla siebie i danego obszaru agregat prądotwórczy. Agregaty Fogo są również zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z normami i przepisami o których również można dowiedzieć się więcej dzięki pobraniu odpowiednich dokumentów, a przejrzenie katalogów pozwoli wybrać najbardziej odpowiedni generator prądu.

Montaż agregatu prądotwórczego

Jeśli zakupimy agregat prądotwórczy warto również dowiedzieć się jak go zamontować. Podłączenie agregatu prądotwórczego w domu przede wszystkim polega na doprowadzeniu do sterownika ats przewodów zasilających z sieci miejskiej, z sieci budynkowej (WLZ) oraz zasilania z agregatu. Wówczas mamy możliwość dostawy prądu, jeśli zaniknie dopływ prądu z jakiegokolwiek powodu. Agregat wówczas sam się załączy i przestanie pracować jeśli wróci dostawa prądu. Zadzieje się tak dzięki zastosowaniu układu ATS-SZR. Takie zastosowanie jest bardzo wygodne i częściej stosowane. Inny sposób (w przypadku agregatu trójfazowego) to podłączenie wtyki agregatu do wtyki w domu. Jeśli ktoś nie mógłby samodzielnie podłączyć agregatu najlepszym rozwiązaniem jest poradzenie się profesjonalnego montera lub poprosić go o podłączenie. Wówczas będziemy mieć pewność, że agregat prądotwórczy jest dokładnie i prawidłowo podłączony. Na tej stronie jest również instrukcja obsługi i uruchomienia poszczególnych agregatów, co jest bardzo przydatną informacją.

Kup przenośny agregat prądotwórczy w naszym sklepie.