Generatory prądotwórcze

Jeżeli potrzebujecie dodatkowego lub zapasowego źródła prądu, to generatory prądotwórcze są niezastąpione w tej roli. Są proste w obsłudze i potrafią zapewnić energię elektryczną nawet dla całych budynków, takich jak szpitale czy serwerownie. Generatory prądu są też wykorzystywane jako zabezpieczające zasilanie w nadajnikach sieci komórkowych. Opisane powyżej stacjonarne urządzenia to tylko część naszej oferty – oprócz tego posiadamy przenośne generatory prądu, idealne na działkę czy na plac budowy. Przenośne generatory dobrze sprawdzą się także w przydomowym warsztacie czy na wyjeździe, często stanowią także podstawowe zasilanie podczas koncertów i imprez plenerowych. W naszej ofercie znajdziecie generatory prądotwórcze firmy FOGO, oparte na najlepszych podzespołach i silnikach. Części do generatorów FOGO powstają między innymi w fabrykach Volvo czy Mitsubishi, dzięki czemu są one wydajne i niezawodne. Wykorzystywane w nich prądnice produkuje m.in. firma Sincro. Wykorzystanie najlepszych komponentów jest znakiem rozpoznawczym firmy FOGO, dlatego zdecydowaliśmy się zostać autoryzowanym partnerem tej marki.

Oprócz generatorów prądu posiadamy w ofercie także zasilacze awaryjne i akcesoria, a także agregaty do traktorów, sprężarki czy motopompy. Oferujemy zarówno same generatory, jak również ich wynajem i serwis, a także montaż oraz podłączenie do zasilania awaryjnego.

Sprawdź nasze agregaty FOGO.

Generator prądu w kujawsko-pomorskim

Firma Usługowo-Handlowa “EWALDI” ma siedzibę w Toruniu, ale sprzedajemy i serwisujemy generatory prądu nie tylko w całym województwie kujawsko-pomorskiem, ale także w pozostałych częściach Polski. Nasza oferta skierowana jest zarówno do indywidualnych odbiorców, jak i dużych firm i instytucji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z FOGO oferujemy najlepsze generatory prądotwórcze w Toruniu i całym kujawsko-pomorskiem.

Jeżeli macie pytania dotyczące naszej oferty lub chcielibyście ustalić szczegóły techniczne konkretnego rozwiązania, zachęcamy do kontaktu.

Kup generator prądotwórczy w Toruniu, Szosa Lubicka 71A
Zadzwoń: +48 664 06 16 00